Blog

Paket Kontör Ve Parça Kontör

Paket kontör; Dakika sms ve internet üçlüsünden oluşmaktadır. Parça kontör; Telefonlarımızın yani operatörlerin hatlarımızın vergilerini ve müşteri hizmetlerinden paket kontör almak,eklemek için kulandıgımız bir yöntemdir.

SORGULAMA KONTOR SİTESİ

Parça Kontör Bayiliği

Parça kontör temin etmek ve satın almak isteyen bir çok insanın ziyaret etmiş oldukları bakalar ,telefoncular, büfelerin ekranları.

kontör sitesi paketkontör

Paket kontör nedir ?

Paket kontör ve kontör sitesi olarak Türkiye’nin İl , ilçe ve köylerinde parça kontör sistemleri vermekteyiz . Sistemlerimiz arasında robotla gönderi ve yükleyici ile gönderi vardır . Paket kontör ve parça kontör yükledikleri dakika,sms ve gb oluşan üçlü veya ikili bileşenlerin tamamına verilen isme paket kontör denir. Bunların yanında farklı paket gurupları’da mevcut olmaktadır. Müşterilerine…
Read more

TURKTELEKOM PARÇA KONTÖR VE PAKET KONTÖR

AVAEA PARÇA KONTÖR VE PAKET KONTÖR Genelde müşterileri tam kontör alır. Paket tanımlamalarını oparetör kendisi yapar otomatik olarak dolayısı ile kontör sitelerinden alım yapan müşterilerin tercihi tam kontör olur.

Paket Kontör

Yedi gün yirmi dört saat gayet sorunsuz bir şekilde limit sınırı olmaksızın TL ve paket kontör yüklemesi yapabilirsiniz.piyasasında ezberleri bozan bir tasarım ve hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.Yapılan tüm işlemleriniz herhangi bir hata ya ada eksik olmaksızın raporlanmakta ve muhafaza edilmektedir.Sizlere hizmet veren ekibimiz bu hizmetleri severek yapmakta ve sizlerin memnuniyetini esas gaye edinmektedir.Banka aracılığı…
Read more

TÜRKCELL PARÇA KONTÖR

TÜRKCELL PARÇA KONTÖR Sistemimizde tükcell parça kontör 5 ile 70 arasında 5 in katları şeklinde satışa sunulmuştur. Bayinin talebine göre ara kontörlerde bayi sayfasına eklenebilmektedir. Sistemden vermiş olduğunuz siparişler cihazı ile 7/24 otomatik hatasız kesintisiz ve çok kısa sürelerde gönderilmektedir.

PARÇA KONTÖR NEDIR?

Ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinin kazı konuş kartlarına alternatif olarak operatörlerden bağımsız girişimciler tarafından ve yine, 2004 yılı ortalarında piyasada satılmaya başlanan parça kontör son kullanıcıdan gördüğü büyük talep karşısında içinde bulunduğumuz. 2009 itibari ile ülke genelinde dev bir sektör haline gelmiştir. Türkiye de 500 ü aşkın parça kontör firması binlerce bayi ve 15 bini…
Read more

PARÇA KONTÖR

Türkiye’nin ve dünyanın bir çok ülkesinde ve şehrinde kontör sitesi kulanılmaktadır. Ülkemizdeki işleyiş bir çok ülke ile aynı yöntemlerdedir. Ülkemizde operatörler bu işleri kendi başlarına yapmaya kalksalarda altından kalkamadıkları için bizim ülkemizde bizim gibi kontör siteleri ortaya çıkmış ve oparöterlerin yükünü hafifletmiştir. Fakat son zamanlarda aç gözlülükleri yüzünden müşterilerimizi dolayısı ile kendi müşterilerini mağdur etmeye…
Read more

Yeni Tasarım Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Yorumlarınız bizim için gerçekten önemli lütfen yorum yapmadan ayrılmayınız.Yeni sitemiz ve ara yüzümüzle sizlere daha iyi hizmet sunmak için tasarımımızda değişiklik yapmaya karar verdik.Kontör transfer kontör hızlı sonuç alma ve paket yüklemelerinde daha verimli bir yapıya kavuşmuş durumda hepinize çok teşekkürler yorumlarınız için.

Parça Kontör Bayiliği Şartları ?

Parça kontör  bayiliği ala bilir,bizimle çalışa bilirsiniz.Bunun için tek yapmanız gereken şey bayilik başvuru yapmak.Bayilik başvurusu yaptıktan sonra bizler sizleri en kısa zamanda arayıp bayilik hakkında sizlere bilgi veriyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın