Paket kontör nedir ?

Paket kontör nedir ?

kontör sitesi paketkontör

Paket kontör ve kontör sitesi olarak Türkiye’nin İl , ilçe ve köylerinde parça kontör sistemleri vermekteyiz . Sistemlerimiz arasında robotla gönderi ve yükleyici ile gönderi vardır .

Paket kontör ve parça kontör yükledikleri dakika,sms ve gb oluşan üçlü veya ikili bileşenlerin tamamına verilen isme paket kontör denir. Bunların yanında farklı paket gurupları’da mevcut olmaktadır. Müşterilerine en iyi paket gurubunu in ucuza sunmaya çalışan operatörler piyasa içinde müşteri kapma yarışına girmekte ve en iyi operatör olduklarını ve en iyi hizmeti sunduklarını göstermeye çalışmaktadır.

Bu süreç içersin’de devreye bizler girmekteyiz sizlerin isteklerine göre veye operatörlerin size sunmuş olduğu paketleri sizlerin hatlarına yüklemeye çalışmakta ve sizlere kontör sitesi aracılığı ile bu hizmeti vermekteyiz.

Yoğun saatlerimizde yükleyicilerimizi devreye sokarak gönderilerin daha hızlı gitmesini sağlamaktayız. Türkiye geneli altı yüz bine yakın yaptığımız işi yapan firma bulunmaktadır. Bunlar arasında ön planda olmamızın nedeni işimizi hakkı ile yapmamızın vermiş olduğu güvenden kaynaklı piyasada ileri gelen kontör firmaları arasında yer almaktayız. www.paketkontör.com ve www.kontorsitesi.com.tr olmak üzere birden çok web sitemiz bulunaktadır. Bunun yanı sıra hiç bir firmada olmayan marka paketleri sistemimizde bulunmaktadır. Sistem de bulunan paketler ses paketleri , vodafone paketleri , türktellekom paketleri bulunmaktadır bunun yanı sıra pubg uc satışlarımızda bulunmaktadır . Piyasa bulunan kazı konuşlarımızda sistemlerimiz tarafında yüklenmekte olup hız ve gönderileri çok yüksektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın